ZDRAVÍ

     Narodila jsem se 22.9.1983 ve Zlíně. Vždy mě zajímala příroda, jazyky a kultury různých zemí a energeticky bohatá místa, která mají pozitivní vliv na zdraví. Něco o aktivaci sebeléčivých procesů na jednom z míst, které mě hodně inspirovalo a posunulo si můžete přečíst zde: Podpora sebeléčivých schopností v bosenském údolí pyramid

     Přitahovali mě také obdarovaní lidé, kteří mají vhled a schopnosti. Navštívila jsem mnohá transformační a posvátná místa a na některých pobývala i delší dobu. Poznala jsem mnoho průvodců, konzultantů, léčitelů, zdravotníků. Sama průvodkyní jsem – klasickou turistickou průvodkyní poznávání i průvodkyní transformace a osobního rozkvětu. Nyní jsem připravena Vás inspirovat svým příběhem a zkušenostmi a laskavě Vás provést osobní transformací a rozkvětem. Slouží mi k tomu schopnost se empaticky vcítit do Vašeho příběhu i zdravotního stavu a dát Vám odvahu a tipy k převzetí plné zodpovědnosti za své zdraví, radost, lásku a životní rozkvět.

     Ve svém životě jsem byla často akutně i chronicky neMocná a měla různé diagnózy: Opakované angíny, astma bronchiale, nefunkční štítná žláza, vyčerpání, problémy s koncentrací, problémy se spánkem, bolesti kolen, kyčlí, zad, snížená výkonnost, akutní krvácení ze střev, časté nevolnosti a zvracení, narušený cyklus po vysazení hormonální antikoncepce, zlomená nártní kůstka, krátkozrakost, údajný nevhodný stav hormonů, a tudíž menší šance na otěhotnění a donošení dítěte, apod. Vše jsem vyřešila směrem k plně funkčnímu zdraví vědomou změnou postojů, životního stylu, prostředí a vztahů, ve kterých žiji. Nyní již několik let medikace a jakýchkoliv substrátů a podpůrných prostředků. Mé principy jsou zdravé postoje, zdravé prostředí, zdravá strava, život v souladu s posláním duše a živá voda. Již několik let jsme já i můj syn zdrávi, bez „léčiv“ a umíme si dobře poradit s čímkoliv, co k nám připluje. Bohužel stále stoupá zátěž životního prostředí, ve kterém žijeme. Ale i to je řešitelné.

     Schopnost ovlivnit své zdraví jsem si uvědomila naplno až v těhotenství a s narozením svého syna. Tehdy jsem zjistila, že mé a jeho zdraví je pro mě hlavní životní priorita a je potřeba náš život našemu zdraví přizpůsobit. Rozhodla jsem se tehdy převzít plnou zodpovědnost za své zdraví a to, jak se v životě cítím. Součástí toho je pochopení sebe sama, přání svého srdce, duše a životní poslání. Dále je potřeba mít odvahu a chuť nahlédnout ke kořenům svých životních a zdravotních komplikací. Cesta to není jednoduchá, je na ní plno kamení, překážek, vichřic. V mém případě to znamenalo rozvod, vzdání se jistot a pohodlí, krásné cestování ale i mnoho náročného stěhování, role matky samoživitelky, nejistota a vcelku poustevnický život v ústraní. Pravě tyto zkušenosti mi ale umožnily skutečný rozkvět vědomí a citu, který mi nyní umožňuje být sama sebou a mít možnost předávat informace k rozkvětu i dalším lidem. Rozhodnout se pro změnu stojí za to a viditelný výsledek se může dostavit již velmi brzy po Vašem rozhodnutí věci změnit.

          Udělejte radost sobě nebo druhým a podpořte životní změnu. Darujte si čas pro sebe a krok ke zdraví a harmonii. Predavam lidem informace, které nechtějí ze svého informačního pole „slyšet“ a přitom je potřebují k plnému rozkvětu vědomí, zdraví a posunu vpřed. Konzultace probíhají u mě, v přírodě nebo ve městě, případně lze online.

Tel: +420 773 644 388 (SMS) nebo email: danielabohata55@gmail.com

Mermaid on Facebook 2.2.1

NALĎTE SE NA MOŘE – Z MILOVANÉ SARDINIE:

Mermaid on Facebook 2.2.1

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this:
search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close